Na dovolené jako král

4 apartmány přímo nad sklípkem pohodlně ubytují 15 hostů. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, vybavenou kuchyň a přístup na zahradu i do vinného sklepa.

Na dovolené jako král

Jak vypadají apartmány?

Apartmán Jaro má 2 jednolůžkové postele (které lze spojit v jednu velkou) v samostatném pokoji a k tomu pohodlnou rozkládací pohovku.

Apartmán Léto má manželskou postel + pohodlnou rozkládací pohovku pro dva.

Apartmán Podzim má samostatný pokoj s manželskou postelí, velice pohodlnou rozkládací pohovku pro dva + jako bonus sklápěcí postel pro jednoho.

Apartmán Zima má komfortní manželskou postel.

 

Pokojem to nekončí

K tomu budete mít jen pro sebe oplocenou zahradu s bazénem, kde můžete na lehátku celý den lenošit a číst. Večer se tu hezky griluje. Děti se zabaví v blízkém parku za zahradou na dětských atrakcích v přírodním pojetí.

 

A ten slíbený sklípek...

Ano, příjemně vám bude i dole ve sklípku nad dobrým vínem. Dá se tu schovat před letním horkem, užít si degustaci vína, rádi vám připravíme prkénka s dobrotami z lokálních surovin... Nebo se v naší netradičně pojaté společenské místnosti s krbem zabavíte naopak při deštivém počasí. Zahrajete na kytaru nebo stolní hry – pár jsme jich pro vás rovnou připravili.

 

A co ještě?

Myslíme také na cyklisty – vaše kola budou v bezpečí v kolárně. Auta parkujete pohodlně na našich pozemcích. Pokud je váš pes malé plemeno (do 8kg) a je slušně vychovaný, je vítán i on, pouze za 100.-Kč/noc!

Můžete si pronajmout objekt U Krbu a mít po celou dobu pobytu absolutní soukromí, nevytáhnout paty ze zahrady. Nebo vyrazte podle našich tipů na supr výlety a akce po okolí. Pro aktivní relax byla tahle lokalita stvořena! 

 

Vybavení a ceník

Každý apartmán je klimatizovaný a má vlastní koupelnu se sprchovým koutem i plně vybavenou kuchyň s vařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí i nádobím a spol.. Postele najdete čerstvě povlečené, ručníků je dostatek, závěrečný úklid je na nás. Všude je wi-fi.

 

Celý objekt u Krbu

V letní sezóně preferujeme pronájem celého objektu včetně vinného sklepa. Kapacita lůžek je pro max.15 osob.

Týdenní pobyty (1.6. - 15.9.)

  • výhodný týdenní pobyt – 42 000 Kč

K ceně se připočítává pouze skutečně spotřebovaná elektrická energie a místní poplatky z pobytu.

Máte zájem o jinou délku pobytu? Ozvěte se nám

Apartmány

Lze si pronajmout i jednotlivé apartmány od dvou osob (minimálně 2 noci):

apartmán Jaro nebo apartmán Léto (2+2)

  • Po - Ne – 1 900 Kč

apartmán Podzim (2+3)

  • Po - Ne – 2 100 Kč

apartmán Zima (2)

  • Po - Ne – 1 300 Kč